Kayseri Eşya Depolama

Eşya Depolama
DEPOLAMA ‘da yeni HİZMET DEP’ODA

Firmamız Kayseri evden eve nakliyat yeni hizmet ağı olan DEPODA ile ev eşyalarınızın depolanması konusunda size kolaylıklar sunmaktadır.

DEP’ODA nedir ?

Rahman kayseri evden eve nakliyat olarak yeni hizmetimiz olan DEPODA ile eşyalarınızı depolarken ODA hizmeti ile depoluyoruz ve eşyalarınızı depoladıktan sonra Anahtarını size veriyoruz ve DEPODA ile istediğiniz zaman DEPODA ile eşyalarınızı görebilir almak istediğiniz eşyalarınızı alabilirsiniz.

Ev DEPO’da KAÇ PARA ?

Ev eşyalarınızı büyük, orta ve Jumbo odalar olarak böleriz ve bu odaların metrekarelerine göre fiyatlar oluşur.

Eğer evinize sığmayan eşyalarınız varsa size pratik ve ufak depolama hizmetimizi öneririz.

Orta Depo: Orta Depo iste evinizde oldukça yer kaplayan ve Kullanmadığınız ama sizin için değerli eşyalarınızı depolayacağımız depolama sistemidir. bu sistem sayesinde eşyalarınız güvenlikli sistemde korunur.

ve En önemli DEPOLAMA sistemi olan

JUMBO DEPOLAMA: Bu sistemimizin amacı Eğer kişisel veya maddi sıkıntılardan dolayı eşyalarınızı depoya kaldırmak istiyorsanız aradığınız DEPODA’dır DEPODA ile eşyalarınızı depolayabilir,ve içiniz rahat bir şekilde işlerinize ve hayatınıza devam edebilirsiniz. Sigorta işlemleri tam kapsamlı her türlü maddeleri kapsamaktadır.

depolama Kayseri organize sanayi sitesindeki depolarımızda 24 saat güvenlik hizmeti bulunmaktadır. Eşyalarınız belirlediğiniz zaman içerisinde güvenle korunarak depolama hizmeti sağlanmış olur.
Nakliyat ve depolama hizmetleri hakkında daha detaylı bilgileri irtibat numaralarımızı kullanarak edinebilirsiniz.