Kayseri Evden Eve Taşımacılık

Kayseri Evden Eve Taşımacılık

Kayseri Nakliyat, standartlara uygun, kaliteli, emniyetli, müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet vermektedir. Çağımızı getirdiği teknolojik gelişmeyi yakından takip eden Kayseri Nakliyat, siz sayın müşterilerimizin hizmetine sunmaktadır.

Her gün gelişen, değişen taşımacılık söktörünü yakından izleyen Kayseri Nakliyat. Personel eğitim projelerimizi güncelleyerek, zamandan, nakitten tasarruf sağlıyan ekipmanları, teknikleri sisteme dahil ediyoruz.

Firma olarak, sizlerin huzur içinde nakliye yapmanızı hedefliyoruz. Firmamız,nakliye öncesi, taşıma anı, sonrası, tüm süreçlerde, dikkati, itinayı hedeflemektedir. Elemanlarınızın kalifiye olması, işlerini bilerek ve severek, üstün özgüven duygusuyla yerine getirmektedirler.

Evden eve nakliye tüm nakliye işlerimizde sigorta yaptırıyoruz. Ev ofis, şehirler arası bireysel ve kurumsal taşıma hizmeti veriyoruz.

Evden eve nakliye fiyatlarımızda gerekli optimum esneklikle sizlere hizmet veriyoruz. Uyguladığımız çalışma standartlarımız özgüvenimizin eseridir.
EV, Ofis taşıma gerekçelerimiz farklı farklıdır. Gerekçemiz ne olursa olsun evi. Ofisi taşıma kararı vermeden evvel, bu taşımayı nasıl gerçekleştireceğimizi planlamak zorundayız. Planımız olursa bundan hem biz hemde eşyalarımız daha az zarar görürler.
Her ne kadar mekanı değiştirmek suretiyle feraha kavuşacağımızı düşün sekte, bu değişikliğin kolay olmadığı bilmek, sorunsuz sonuçlanacağını düşünmemek gerekir.
Taşınma işleminize başlayana kadar birçok iş sizi beklemektedir. Bütün bunları belli disiplin, düzen içinde sistematik olarak belirlemeniz gerekmektedir. Sistemsiz taşınmaya başlarsanız, basit gibi görünen işlerin, taşınmayı çile haline getirdiğine şahit olursunuz.
İşe temizlik’le başlıyalım: Yeni taşındığınız yeri ilk önce ön temizlikten geçirmelisiniz. Eşyaları taşımanın öncesinde bu işlemin yapılmış olması gerekiyor. Eşyaların olduğu ortamda, takdir edersiniz ki yeterli temizlik yapmak iyice zorlaşmıştır. Bütün bunların yanında, temizlik yapan kişilerin temizliği gelişi güzel yapmamaları gerekiyor. Hızlı temizlik yeterli temizliğe ulaşmayı engeller. Temizliği yapanların sağlığı açısından da sakıncalı tarafları ortaya çıkabilir. İşi çabuk ve hızlı yapma arzusu,bel rahatsızlıklarına, terlemeden dolayı üşütmelere sebep olur, sağlığınıza zarar verebilir., İş gücünüzü önemli ölçüde düşürür. Taşınacağınız yere ait varsa, kombi, korniş, elektrik aksamlı taşımalar, nakliye işinden önce çözülmelidir.
MALZEMELER: Taşınma işleminiz başlamadan önce yanınızda bulundurmanız gereken bazı malzemeleri şu şekilde sayabiliriz. Boş koli, paketleme nedeniyle kullanmanız gerekecek ip çeşitleri, koli bandı, makas, bıçak, tornavida, pense, kalem. kontrol kalemi, gazete ve ambalaj kağıdı, genelde bunları sıralayabiliriz. Bu malzemleler hem zamandan kazandıracaktır. Hemde eşyalarınızın hasar görmemesini sağlayacaktır.
PAKETLEME: Taşınacak eşyalarınızı muntazam şekilde ambalajlayarak paketlemelisiniz. Eşyalarınızı düzgün ambalajlamanız eşyalarınızı tozdan koruduğu gibi muhtemel sert darbelere karşı direncini arttırmış olur. Paketlerin üzerine ambalajlanan eşyanın ne olduğunu yazmanız. yeni taşındığınız yerdeki yerleştirme aktivasyonunda yardımcı olur. Ambalajladığınız eşyalarınızı kolilerle yerleştirip koli bandı açılmayacak şekilde sağlamlaştırın. Gerekli gördüğünüz kolileri takviyeyi iple yapın. Kolinin üzerine ne olduğunu yazın. Yapmış olduğunuz bu yazma işlemi, koli hakkında size fikir verecektir, taşındığınız yerde bide odadan odaya paket taşıma külfetinden kurtulursunuz.
Kayseri ve diğer iller, Kayseri ve ilçeler için fiyat almadan taşıma yaptırmayınız. Kayseri taşıma nakliye işlerinizde. Kayseri ofis taşıma , paketleme, ambalajlama hizmetlerimiz sorunsuz yapılmaktadır.